Poznaj Galerię Wnętrz

Galeria Wnętrz. Dla ludzi, którzy stawiają na jakość.

Porozmawiaj z naszymi ekspertami i odkryj świat włoskich mebli. Stwórz wyjątkowe aranżacje wnętrz, których piękno będzie trwało przez lata.
Historia naszej firmy zaczęła się w 2006 roku, gdy otworzyliśmy pierwszą Galerię Wnętrz – salon skierowany wyłącznie do klientów segmentu premium – w warszawskim sklepie Mega Meble. Dwa lata później otworzyliśmy drugi ekskluzywny salon znajdujący się w Domotece w Parku Handlowym Targówek.

W Galerii Wnętrz oferujemy luksusowe meble i akcesoria najlepszych włoskich producentów. Projektujemy piękne, unikalne wnętrza i meble na zamówienie. Stawiamy wyłącznie na materiały najwyższej jakości.

O bogactwie naszej oferty stanowi ponad 60 czołowych, włoskich producentów – wśród nich Ditre Italia, Ulivi, EGO, Kartell, Giusti Portos, Rugiano, Modenese Gastone - oraz starannie wyselekcjonowane polskie firmy. Oferujemy usługi projektowania wnętrz i mebli oraz zabudów meblowych dostosowanych do Twoich potrzeb. Aranżacje są tworzone pod konkretne metraże i konkretny profil. Z przyjemnością stworzymy unikatowy projekt nowoczesnego łóżka do sypialni, szklanego stołu do jadalni czy skórzanej sofy. Nie godzimy się na kompromisy związane z rygorem produkcji przemysłowej – nasze meble są wytwarzane ręcznie przez najlepszych rzemieślników.

Aby urządzić wnętrze zgodnie z Twoimi potrzebami oferujemy także szeroki przekrój akcesoriów meblowych. Od ciętych na miarę luster weneckich po unikatowe, luksusowe żyrandole. Wiemy, że o pięknie wnętrza stanowią szczegóły. W naszej ofercie znajdą Państwo także usługę projektowania oświetlenia, dzięki której wszystkie niuanse zostaną należycie podkreślone.

Jesteśmy w stanie zaprojektować i zamówić meble oraz akcesoria o niestandardowych wymiarach oraz wymaganiach jakościowych.
Nasi eksperci pomogą Ci spełnić marzenie o wyjątkowym wnętrzu.